WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

 • Kaporta,Boya ve Bakım Servisi
  İNCELE
 • Özel Servis
  İNCELE
 • Sercan Oto Özel Servis
  İNCELE

Hakkımızda

1987 Yılında Gaziosmanpaşa da kaporta tamirciliği üzerine kurulan Sercan Oto teknolojiyi yakın takibi ve modern çalışma anlayışının bir araya getirilmesi ile Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için 1997 yılında Sercan Oto Kaporta Boya Bakım Servisi San. Tic. Ltd. Şti. Olarak İstanbul Sultangazi de bulunan Sanko Oto Sanayi Sitesine Taşındı. Burada 370m kapalı bir alana sahip olup günümüz yeni teknoloji ile üretilen otomobillerin hasarlarını, hem yılların verdiği bilgi, birikim, itina ve son teknoloji takım cihazlarımız ile onarmak, değerini kalitesini ve orijinalliğini kaybetmeden eski konumuna getirmekle müşterilerimizin güvenli bir şekilde yine aynı otomobillerini hususi, hafif ticari ve zırhlı özel araçlar uzun yıllar kullanabilmeleri Sercan Oto olarak vermiş olduğumuz hizmet kalitesinden ödün vermeden yeni teknolojiyi sürekli takip ederek elemanlarının eğitimi ve yenilenen cihazlar açısından müşterilerimize yetkili servis kalitesi ve hizmeti vermek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

2004 yılından itibaren NEOVA SİGORTA,SOMPO JAPAN SİGORTA,ANKARA SİGORTA,DOĞA SİGORTA,HALK SİGORTA,ZİRAAT SİGORTA,TÜRK NİPPON SİGORTA,KORU MUTUEL SİGORTA,BEREKET SİGORTA,ETHICA SİGORTA,TÜRKİYE SİGORTA,GRİ SİGORTA,TMT,SİGORTA,QUİCK SİGORTA VE MAGDEBURGER SİGORTA anlaşmalı servisi olarak hizmetimiz devam etmektedir. Amacımız daha fazla sigorta şirketleri ile anlaşmalı servis olarak çalışmak olup sigortanın hayatımızda ve otomobillerimizde ki önemini, faydasını müşterilerimize anlatmaktır. Yılların verdiği saha tecrübesi ile gerek bir numaralı ÖZEL SERVİS olmak gerek hizmet sahasını geniş kitlelere ulaştırmayı amaçlayan Sercan Oto Kaporta Boya Bakım Servisi, orta ve uzun vadeli iş planlarımızı zaman içerisinde bu hedeflerimize kolaylıkla sağlamıştır. Bu geleceğimize ortak olmak ve planladığımız başarılara imza atmak için sizlere hizmet vermekten onur ve mutluluk duyacağız. Müşteri memnuniyeti ve güven üzerine kurulu bir anlayış ile HASAR VARSA ONARIM VARDIR diyoruz.

Hakkımızda
Sercan Otomotiv Kaporta Boya & Bakım Servisi

Rakamlarla Biz

(Bu Güne Kadar Açılan Hasarlı Araç Dosyası)

1500

Hasar Dosyası

50

Onarımdaki Araçlar

88

Onarımı Bitmiş Araçlar

250

Teslim Edilen Araç

Sıkça Sorulan Sorular

Gerçekleşmesini hiç istemeyiz, ama trafikte meydana gelen olumsuz durumlar sizi maddi ve manevi açıdan etkileyebilir. Araç sigortaları ise bu olumsuzlukları minimuma indirme konusunda size yardımcı olmayı aracınızı, sizi ve trafikteki diğer araçlarla yayaları güvence altına almayı amaçlar.

Dilerseniz hemen araç sahibini maddi ve manevi olarak garanti altına alan Kasko Sigortası ve Zorunlu Trafik Sigortası arasındaki farklara göz atabilirsiniz. Ayrıca Kasko Sigortası teklif ve Zorunlu Trafik Sigortası teklif sayfalarımız sayesinde de hemen fiyat bilgisi almanız mümkün.

Şimdiden güvenli sürüşler dileriz!

İkinci el ilanlarda aracın hasar durumuyla ilgili bilgiler bulunabilir. Fakat sizin de hasar sorgulama yaparak araç hasar durumuyla ilgili ayrıntılı bilgi almanızı öneririz. Tramer sorgulama sayesinde aracın dâhil olduğu kazalardan geçirdiği parça değişimlerine kadar pek çok konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tramer sorgulamayı Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezinin bir markası olan sigortam360.com sitesinden plaka ya da araç şasi numarası girerek, 118 90 çağrı merkezini arayarak ya da 5664’e SMS atarak yapabilirsiniz. Tramer sorgulama hakkında ayrıntılı bilgi almak için ise yazımızı okuyabilirsiniz.

Eğer ikinci el bir araç almayı düşünüyorsanız bu durumda “Hasar kaydı olan araç alınır mı?” sorusuna cevap arayabilirsiniz. Bu soruya verilecek cevap ise aracın ne seviyede hasarlı olduğuna göre değişebilir.

Örneğin hafif bir çarpma sonrasında orijinal parçayla far değişimi yapılan bir aracı satın almak sorun olmayabilir. Fakat şiddetli bir kaza sonrasında pek çok parçası değişen, ağır hasar kaydına sahip bir aracı satın almak hem sizin hem de trafikteki diğer bireylerin güvenliği açısından sorun oluşturabilir. Diğer bir deyişle “Ağır hasar kayıtlı araç alınır mı?” sorusuna pek çok uzmanın olumlu yanıt vermediğini söyleyebiliriz.

Güvenliğin yanı sıra hasarlı araçlar için oluşturulacak sigorta poliçelerinde primlerin de daha yüksek olabileceğini belirtmekte yarar var. Diğer yandan ilk başta sorunlu olmayan aracınız, daha önceden hasar gördüğü için arızalanabilir ve bu da giderlerin artmasına neden olabilir.

Almayı düşündüğünüz aracın hasarının ne boyutta olduğunu ve hasarın güvenliğinizi tehlikeye atıp atmayacağını öğrenmek için eksperlerden yardım alabilirsiniz. Aracın hasar durumu ve hasarların oluşturabileceği sorunlar ekspertiz raporuyla öğrenilebilir. Bu nedenle araç almadan önce güvenliğiniz açısından bir uzman görüşü almanız gerekir.

Yaşanan kaza sonrasında aracın hasar seviyesinin anlaşılması için 5 iş günü içerisinde, kasko yaptırdığınız sigorta şirketi ile iletişime geçmeli ve inceleme için gerekli belgeleri iletmelisiniz. Alkol raporu, kasko poliçesi, ehliyet ve ruhsat fotokopisi, trafik kaza raporu, hasarlı aracın fotoğrafları iletilmesi gereken belgelerdir. Ardından ekspertiz gerekli incelemeyi yapar ve aracın hasar durumunu tespit eder.

Yaşanan büyük kaza sonucunda aracın birçok bölümünün hasar görmesi ve onarım masraflarının aracın değerine yaklaşması durumudur.

Bu noktada ağır hasar kayıtlı araçların ve pert araçların birbirine karıştırıldığını belirtmekte fayda var. O nedenle ağır hasarlı ve pert araçlar arasındaki farka göz atmak doğru olacaktır. Pert araçlar, kaza sonrasında %70’i ya da daha fazlası zarar görmüş araçlardır. Tamir masraflarının sigorta bedeline yaklaşması ve aracın trafikte tehdit oluşturabilecek olması söz konusudur. 

Hasar Kaydı Nedir?

Bir kaza sonrasında araçta oluşan hasar tamir edilse ve aracın görünümünde bir değişikliğe sebep olmasa bile o araç, hasarlı olarak kabul edilir. Ufak bir hasar yaşansa da yapılan onarım ve tamirat işlemleri hasar kaydında yer alır.

"Sercan Oto Özel Servis" olarak tüm marka araçların kaporta,boya,boyasız onarım ve plastik onarımlarını yapıyoruz.

Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0212) 668 26 31

Hemen Arayın!

1987 Yılında Gaziosmanpaşa da kaporta tamirciliği üzerine kurulan Sercan Oto teknolojiyi yakın takibi ve modern çalışma anlayışının bir araya getirilmesi ile Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için 1997 yılında Sercan Oto Kaporta Boya Bakım Servisi San. Tic. Ltd. Şti. Olarak İstanbul Sultangazi'de bulunan Sanko Oto Sanayi Sitesine Taşındı.

 • 0506 793 35 77

 • 0212 619 38 56

 • info@sercanoto.com.tr

 • Esentepe Mahallesi Sanko Sanayi Sitesi 2982. Sokak B2 Blok No:61 34265 Sultangazi / İstanbul / Türkiye

 • Hafta İçi: 08:30 - 18:30 Arası.
  Cumartesi: 08:30 - 16:00 Arası.
  Pazar: Kapalı