WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

1987 Yılında Gaziosmanpaşa da kaporta tamirciliği üzerine kurulan Sercan Oto teknolojiyi yakın takibi ve modern çalışma anlayışının bir araya getirilmesi ile Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için 1997 yılında Sercan Oto Kaporta Boya Bakım Servisi San. Tic. Ltd. Şti. Olarak İstanbul Sultangazi de bulunan Sanko Oto Sanayi Sitesine Taşındı. Burada 370m kapalı bir alana sahip olup günümüz yeni teknoloji ile üretilen otomobillerin hasarlarını, hem yılların verdiği bilgi, birikim, itina ve son teknoloji takım cihazlarımız ile onarmak, değerini kalitesini ve orijinalliğini kaybetmeden eski konumuna getirmekle müşterilerimizin güvenli bir şekilde yine aynı otomobillerini hususi, hafif ticari ve zırhlı özel araçlar uzun yıllar kullanabilmeleri Sercan Oto olarak vermiş olduğumuz hizmet kalitesinden ödün vermeden yeni teknolojiyi sürekli takip ederek elemanlarının eğitimi ve yenilenen cihazlar açısından müşterilerimize yetkili servis kalitesi ve hizmeti vermek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

2004 yılından itibaren NEOVA SİGORTA,SOMPO JAPAN SİGORTA,ANKARA SİGORTA,DOĞA SİGORTA,HALK SİGORTA,ZİRAAT SİGORTA,TÜRK NİPPON SİGORTA,KORU MUTUEL SİGORTA,BEREKET SİGORTA,ETHICA SİGORTA,TÜRKİYE SİGORTA,GRİ SİGORTA,TMT,SİGORTA,QUİCK SİGORTA VE MAGDEBURGER SİGORTA anlaşmalı servisi olarak hizmetimiz devam etmektedir. Amacımız daha fazla sigorta şirketleri ile anlaşmalı servis olarak çalışmak olup sigortanın hayatımızda ve otomobillerimizde ki önemini, faydasını müşterilerimize anlatmaktır. Yılların verdiği saha tecrübesi ile gerek bir numaralı ÖZEL SERVİS olmak gerek hizmet sahasını geniş kitlelere ulaştırmayı amaçlayan Sercan Oto Kaporta Boya Bakım Servisi, orta ve uzun vadeli iş planlarımızı zaman içerisinde bu hedeflerimize kolaylıkla sağlamıştır. Bu geleceğimize ortak olmak ve planladığımız başarılara imza atmak için sizlere hizmet vermekten onur ve mutluluk duyacağız. Müşteri memnuniyeti ve güven üzerine kurulu bir anlayış ile HASAR VARSA ONARIM VARDIR diyoruz.

1987 Yılında Gaziosmanpaşa da kaporta tamirciliği üzerine kurulan Sercan Oto teknolojiyi yakın takibi ve modern çalışma anlayışının bir araya getirilmesi ile Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için 1997 yılında Sercan Oto Kaporta Boya Bakım Servisi San. Tic. Ltd. Şti. Olarak İstanbul Sultangazi'de bulunan Sanko Oto Sanayi Sitesine Taşındı.

  • 0506 793 35 77

  • 0212 619 38 56

  • info@sercanoto.com.tr

  • Esentepe Mahallesi Sanko Sanayi Sitesi 2982. Sokak B2 Blok No:61 34265 Sultangazi / İstanbul / Türkiye

  • Hafta İçi: 08:30 - 18:30 Arası.
    Cumartesi: 08:30 - 16:00 Arası.
    Pazar: Kapalı